УПИС УЧЕНИКА У СПЕЦИЈАЛИЗОВАНО ОДЕЉЕЊЕ УЧЕНИКА СА ПОСЕБНИМ СПОСОБНОСТИМА ЗА СПОРТ ГИМНАЗИЈЕ МЛАДЕНОВАЦ 2021/2022.

О предностима образовања у спортском одељењу Гимназије Младеновац можете погледати  овде.

За упис у спортско одељење гимназије, кандидат доставља Потврду о спортским резултатима, које је остварио у осмом разреду основне школе, у складу са Правилником о упису у средњу школу.

Потврду издаје надлежни национални грандски спортски савез (Спортски савез Србије), који је регистрован у министарству надлежном за послове спорта.

Спортски резултати се достављају комисији у просторијама Гимназије Младеновац, званично 15. и 17. маја од 8 до 16 сати. Потврду коју попуњава Савез, можете преузети у   word    формату.

Напомена: Спортски савези који су нам доставили електронски начин издавња потврда:

Фудбалски савез Србије
Кошаркашки савез Србије