Конкурсу за доделу награда ученицима средњих школа за постигнуте успехе на признатим такмичењима

Обавештавамо вас да је Фонд за младе таленте Републике Србије дана 22. јуна 2020. године расписао Конкурс за доделу награда ученицима средњих школа за постигнуте успехе на признатим такмичењима у земљи и иностранству у току календарске 2019. године.
Конкурс ће бити отворен до 31. августа 2020. године, а право на награду ће имати ученици средњих школа који су у периоду од 1. јануара 2019. године до 31. децембра 2019. године освојили једну од прве три награде/места на републичким или међународним признатим такмичењима.

Конкурс је објављен на званичним интернет презентацијама Министарства омладине и спорт – www.mos.gov.rs и Фонда за младе таленте Републике Србије – www.fondzamladetalente.rs.

У прилогу можете прочитати више о самом конкурсу и документацији потребној за пријаву:
– Обавештење о конкурсу ОВДЕ
– Текст Конкурса можете погледати ОВДЕ.
– Модел пријаве на Конкурс можете преузети ОВДЕ.
– Образац изјаве за држављанство можете преузети ОВДЕ.
– Модел потврде 1 о статусу ученика у време освајања награде можете преузети ОВДЕ.
– Модел потврде 2 о оствареном резултату на такмичењу можете преузети ОВДЕ.
– Модел потврде 3 о оствареном резултату на такмичењу можете преузети ОВДЕ.