ПРЕДСТАВНИЦИ ОБРАЗОВАЊА И УНИВЕРЗИТЕТА АМЕРИЧКЕ ДРЖАВЕ ОХАЈО ПОСЕТИЛИ НАШУ ГИМНАЗИЈУ

У оквиру међународне сарадње између САД државе Охајо и Србије, Гимназију Младеновац посетили су Рајан Верц, представник предуниверзитетског и универзитетског образовања државе Охајо и Шон Маршал, представник високог образовања државе Охајо, у пратњи Марије Крнете, руководиоца Групе за средње опште и уметничко образовање и васпитање Министарства просвете, науке и технолошког развоја.
На одржаном радном састанку, гости су упознати са радом наше Гимназије и разговарало се о будућој сарадњи у виду размене искустава и ученика са једном од средњих школа из државе Охајо.
Директор школе, Александар Цветковић истакао је да је изузетно почаствован што су представници образовања Америчке државе Охајо препознали квалитет наше установе и очекује успешну сарадњу у будућем времену.

Више можете погледати ОВДЕ