10 ученика примљено у Петницу

Поносни смо да се међу одабраним ученицима налази чак десет ученика младеновачке Гимназије који ће се укључити у рад према интересовању, свако у својој области.
Одабрани ученици из Гимназије Младеновац су: Сара Анђелковић – Примењена физика и електроника, Видак Базовић – Биологија, Мина Блажић – Комбиноване науке, Стефан Глувић – Астрономија, Милица Милошевић – Рачунарство, Вук Обрадовић – Биомедицина, Анђелија Поповић – Психологија, Јован Симеуновић – Антропологија, Јована Тодоровић – Биомедицина, Војин Вујић – Биологија.
На конкурсу за учешће на образовним програмима у 2020. години Истраживачкој станици Петница се пријавило преко две хиљаде заинтересованих средњошколаца из свих крајева наше земље, али и Словеније, Хрватске, Босне и Херцеговине, Црне Горе и Македоније.
ЧЕСТИТАМО!